“Није фер да свакога ко у школу крочи сачека лаж. У нашим школама се учи све осим живота”
Да је малолетни К. свој безумни чин извршио као средњошколац, можда би основну школу завршио као ђак генерације. Одличан ученик. Такмичар. Промовише школу својим наградама.

