Ужице – Двадесетдвогодишњи младић који је јуче пао између бетонских блокова у ужичком насељу Сењак са тешким телесним повредама хоспитализован је у Општу болницу, а његово стање прати тим лекара.
– Јуче је оперисан, задобио је тешке повреде грудне дупље и жучне кесе. Јутрос је пацијент стабилно, у свесном стању, изјавио је за РИНУ др Драган Дамјановић директор болние у Ужицу.
Младића су из провалије јуче извукли припадници Ватрогасно-спасилачке службе. Није познато како је дошло до ове тешке незгоде.
Извор: РИНА

