Чајетина – Голд гондола ће од 15. до 18. фебруара за путнике радити од 9.00 до 16.00 часова, а последња вожња са Торника је у 17.00 часова.
Голд Гондола од самог отврања препозната је као водећа туристичка атракција у Србији, а за три године рада превезла је скоро 800.000 путника.
Извор: ГЗС

