ОГЛАСНА ТАБЛА
БАЈИНОБАШТАНСКЕ ВЕСТИ УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Влада Србије: Укидају се таксе приликом уласка у НП Тара за возила таблица УЕ и ББ

Влада Србије донела је данас одлуку да се укине наплата такси, приликом уласка у Национални парк Тара, за возила са регистарским ознакама Ужица и Бајине Баште.

Та одлука донета је на седници Владе Србије је одржана на Тари у хотелу „Оморика“, а којом је председавао премијер Србије проф.др. Ђуро Мацут.

Како је саопштило Јавно предузеће (ЈП) Национални парк Тара, накнада се наплаћује за моторна возила на улазним капијама у Перућцу и на Калуђерским Барама.

Наводи се да се ова накнада наплаћује у складу са Законом о накнадама за коришћење јавних добара, односно Одлуком о накнадама за коришћење заштићеног подручја Национални парк Тара.

(Телеграф.рс/Тањуг)

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Која биљка се бере вече уочи Видовдана? Верује се да лечи!

Ana

Навала већ првог дана: Скоро 8.000 возила прошло Моравским коридором први дан

Ana

На Скијалишту Торник отворена летња сезона, цене непромењене

Ana

Према подацима МУП-а на скупу Србија наша поридица присуствовало око 207 000 грађана

Ana

Уједињена Србија: Вучић послао снажне поруке народу на великом скупу у Београду: До коначне победе (видео)

Ana

Највећа икада српска застава! (фото, видео)

Ana

Сјајна атмосфера на улицама Београда уочи званичног почетка скупа (фото, видео)

Ana

Обустављен ЕЕС систем: Путници остали у шоку на Евзонију

Ana

Ужичани кренули пут Београда: Снажна подршка председнику Александру Вучићу (фото,видео)

Ana