17. седница Скупштине града Ужица биће настављена у понедељак 20. априла у 10 часова.
Седница на чијем дневном реду је 45 тачака почела је 20. марта и истог дана и прекинута због недостатка кворума. Настављена је 2. априла, а прва тачка, избор председника Скупштине града, после оставке Драгољуба Стојадиновића на ту функцију, разматрана је 7. априла када је Данијела Васиљевић именована за председседницу ужичког парламента.
Одборници Скупштине града Ужица усвојили су и концесиони акт за финансирање, ревитализацију и управљање фармацеутском делатношћу у граду Ужицу и општинама Златиборског округа.

Размотрен је и већином гласова одбијен предлог опозива градског већника за друштвене делатности Бранка Поповића. Одборници су усвојили и предлог да се тачка о избору Савета месних заједница, због покренутог изборног процеса, пребаци као последња, 45. тачка дневног реда.
Наредна тачка односи се на расправу о безбедности саобраћаја на територији града и она би требало да буде размотрена у понедељак 20. априла, за када је заказан наставак 17. седнице Скупштине града Ужица.
Огласна табла

