Саобраћајне гужве, ужурбани возачи и звук сирена свакодневица су сваког већег града, али једна Новосађанка пронашла је оригиналан начин да се избори са притиском за воланом.
На друштвеним мрежама освануо је симпатичан снимак из Новог Сада који је брзо привукао пажњу корисника. На задњем делу аутомобила „фијат пунто“ осванула је порука која је многе насмејала:
View this post on Instagram
„Молим вас, не трубите, плакаћу!“
Аутор снимка је уз видео кратко поручио:
„Ево један занимљив снимак из Новог Сада, нисмо јој трубили.“
Снимак је за кратко време прикупио велики број прегледа и реакција, а корисници друштвених мрежа у коментарима су похвалили креативност и искреност возачице.
Уместо нервозе, расправа и додатног стреса у саобраћају, ова Новосађанка одлучила је да ситуацију окрене на шалу, а њена порука очигледно је дала резултат. Како се може видети на снимку, возачи су имали разумевања, па су сирене остале тихе.
24седам

