Михаило Јакшић члан Атлетског клуба „Ужице“ освојио је друго место у трци на 800 метара на Првенству централне Србије, које је одржано у Ћуприји. Михаило је деоницу истрчао у времену 2.05,16 и тај резултат му је лични рекорд у овој дисциплини.
У трци је наступио и још један члан Атлетског клуба „Ужице“ Марко Мићевић, који је освојио четврто место.
Огласна табла

