
Друго вече у Ужицу одржан је скуп ћутања. Скупом у тишини, Ужичани су и синоћ одали пошту настрадалима у београдској школи „Владислав Рибникар“ и исказали подршку њиховим породицама.


Друго вече у Ужицу одржан је скуп ћутања. Скупом у тишини, Ужичани су и синоћ одали пошту настрадалима у београдској школи „Владислав Рибникар“ и исказали подршку њиховим породицама.


