
После великог успеха у емисији „Никад није касно“ и свог првенца „Ја постојим да те волим“ песма која је наишла на велики успех, како се очекивало од најпознатијег Ужичанина из Канаде Драгана Марковића, уследила је још једна песма „Одлази“ која је разгалила многа срца.
Да се музика враћа оним старим, правим вредностима управо је то показао Драган Марковић у новој песми. У мору истог и песма и спот су право освежење на нашој музичкој сцени.
Огласна табла


