ОГЛАСНА ТАБЛА
ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Саопштење за јавност ГрО ССП Ужице: „Под влашћу СНС-а у Ужицу, све је у стању распада“

Читав комлплекс ужичке Плаже је срамно запуштен и распада се у реалном времену, укључујући и терене за разне врсте спортова и дечје игралиште с мобилијаром, у толикој мери да то код Ужичана изазива мучнину, тугу и бес. Многи наши суграђани Плажу више не користе ни за шетње, јер како кажу “не могу да гледају и поднесу такву пропаст и јавашлук“ и са сетом се сећају где су проводили најлепше и најквалитетније време деценијама, пре доласка СНС-а на власт.

Као још једна пример безобзирног односа према грађанима и деци овог града, је стање пич терена отвореног 2010. године, захваљујући донацији тадашњег Министраства омладине и спорта, ФСС-а и Краљевине Норвешке. Монтирано, постављено, заблистало и од тада, до данас тј. за читав период СНС власти, ништа што се тиче реконструкције или одржавања пипнуто није, док се буквално читав терен није распао. Вештачка трава више не постоји, голови су годинама већ без мрежа и само што се нису срушили, а у истом стању је и ограда. Зато овом приликом питамо належне, како их није срамота, ако не због грађана и деце корисника за које не хају, сем што се од њиховог новца издржавају као паразити, шта ће урадити ако једног дана дође делегација некадашњих донатора нпр. Владе Краљевине Норвешке и пожели да види терен за који су дали новац својих пореских обвезника. Где ћете да их одведете СНС функционери Града Ужица и шта ћете да им покажете, овај распад и депонију од терена, кога сте довели у овакво стање из чистог нерада, лењости и небриге о било чему што је јавно добро, а наменски је предвиђено за популаризацију спорта, дружење, рекреативне аквитвости и што је најважније развој здравог начина живота ужичке деце.

Напомињемо грађани Ужица да је читав комплекс Плажа у оваквом стању, само из једног јединог разлога, зато што је јавно добро и није приватно власништво неког из редова нове, нарастајуће класе СНС новобогаташа у Вучицевој приватној парадржави. На нама је да томе станемо на крај и да вратимо град грађанима Ужица.

Александар Веселиновић
Председник ГрО ССП Ужице

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Ужичани кренули пут Београда: Снажна подршка председнику Александру Вучићу (фото,видео)

Ana

Уживо: Реке људи стижу у Београд: Данас завршавају путовање и прикључују се великом скупу подршке председнику Вучићу (фото/видео)

Ana

Невероватне слике са најударније границе: Сабласно празно на Евзонију и Прешеву – ево када је Радомир кренуо из Грчке ка Србији

Ana

Вожња је фантазија, брже и безбедније стижемо: Драган међу првима пробао Моравски коридор – велике гужве већ од јутрос на укључењима (фото)

Ana

Биоскоп под звездама, Ноћ метеора и Етно Вибе фестивал: Лето на Голд гондоли (фото)

Ana

ПИО фонд објавио распоред: Ево кад леже јунска пензија

Ana

Тачно у 9 часова: Деоница Моравског коридора од Прељине до Адрана отвора се за саобраћај

Ana

Програм и сатница великог скупа у Београду: Богат дечији програм, роботи и наступ највећих српских звезда

Ana

Сунчано и веома топло: Промена времена од среде 1. јула

Ana