
УЖИЦЕ – Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, пресретачем су на територији Ужица зауставили и искључили из саобраћаја 23. годишњег држављанина Босне и Херцеговине, саопштила је данас ПУ Ужице.
Младић је јуче око 14 часова, аутомобилом марке „ауди” управљао брзином од 203,1 километар на час, на делу пута где је ограничење брзине 80 километара на час.
Против возача ће бити поднета прекршајна пријава због насилничке вожње, преноси Тањуг.
Тањуг


