
ЈОШ ЈЕДАН У НИЗУ „КАПИТАЛНИХ“ ПРОЈЕКАТА УЖИЧКЕ ГРАДСКЕ ВЛАСТИ КОЈИ ДРЖИ ВОДУ ДОК МАЈСТОРИ ОДУ
Степенице изнад Медицинске школе које се скоро целом дужином круне, урађене су прошле године. Вредност радова је била око 6 милиона динара (50.000 евра). Дужина ове стазе је око 300 метара, површине 560 квадрата и састоје се из два дела, степеница ширине 1,2 метра и дела са рампом за кретање дечјих колица и особа са посебним потребама.

Ко је видео уживо, поред круњења степеница, могао је да примети и да рампе на многим деловима нису уопште практичне за особе са инвалидитетом, јер су веома уске и стрме, а и међу овим фотографијама имате могућност то да видите. За време ове власти имали смо могућност да видимо „ураганске“ гробнице које се распадају, путеве који пуцају мало након завршетка радова, базен који је пукао, а да није пуштен у рад… Ове степенице су још један пројекат који ће у скорије време морати да се поправља и то наравно опет новцем из нашег градског буџета. Да ли се и овде штедело на квалитету бетона, количини арматуре постаје вечито питање над питањима.. Захтевамо од градског руководства да хитно реагује са извођачем радова и санира сва оштећења настала због лошег квалитета радова како би грађани Ужица добили оно што заслужују, сигурне, безбедне и функционалне степенице!
Александар Милић
Председник ГрО Заветника


