ОГЛАСНА ТАБЛА
УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Лето у башти ГКЦ

У среду, 13. августа, са почетком у 20:30 у башти Градског културног центра, у оквиру програма Лето у башти, наступиће познати ужички музичари Шеки и Нешо. Публика ће моћи да ужива у звуку две гитаре, моћним вокалима и извођењу најпознатијих песама еx-YУ сцене. Амбијент најлепше баште у граду и пријатно августовско вече обећавају посебан доживљај. Резервације столова могуће је извршити поруком на профиле Установе или лично у клубу ГКЦ-а.

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Возачи, опрез на граници: На Батровцима камиони чекају чак пет сати, ево где су још задржавања

Ana

Купујете на Темуу, Шејну и Алиекспресу? Стижу нови намети, ево колико ће вас коштати свака поруџбина!

Ana

Највећа гужва за ове факултете у Београду: На једно место конкурише и по три кандидата

Ana

Михаило Јакшић други на Првенству централне Србије: Поставио лични рекорд

Ana

Претежно сунчано и топлије: Највиша температура 35 степени

Ana

Летња сезона на Торнику почиње у суботу 27. јуна

Ana

„Чигота“ има национални значај и сви заједно морамо радити на њеној будућности“, поручио премијер Ђуро Мацут

Ana

У току је реконструкција Бањичке улице: У оквиру ЛИД пројекта реконструишу се још четири улице (видео)

Ana

Покренута акција за помоћ породици Ланговић из Бабина

Ana