У среду, 13. августа, са почетком у 20:30 у башти Градског културног центра, у оквиру програма Лето у башти, наступиће познати ужички музичари Шеки и Нешо. Публика ће моћи да ужива у звуку две гитаре, моћним вокалима и извођењу најпознатијих песама еx-YУ сцене. Амбијент најлепше баште у граду и пријатно августовско вече обећавају посебан доживљај. Резервације столова могуће је извршити поруком на профиле Установе или лично у клубу ГКЦ-а.
Prethodni članak

