Председник Србије поручио је да ће на скупу 27. јуна бити речи о даљем развоју земље, приоритетима и плановима за будућност
Председник Србије Александар Вучић позвао је грађане да дођу на скуп 27. јуна у центру Београда.
– Србија је у последњој деценији напредовала много, снажно. И све то, драги грађани, постигли смо захваљујући вама, вашој трпељивости, вашем стрпљењу, вашем одговорном и озбиљном приступу. Данас је Србија земља која расте међу најбржим у Европи, земља рекордних инвестиција, већих плата и пензија, нових путева, пруга, фабрика, болница и школа. Све то успели смо уједињени и заједно – рекао је Вучић и додао:
View this post on Instagram
– Ипак, у претходном периоду покушали су да нас зауставе, покушали су да спрече даљи развој Србије. Захваљујући вама, у томе нису успели. Успели смо да одбранимо своју земљу, да одбранимо нашу Србију. Зато вас позивам да се 27. јуна окупимо у центру Београда. Тог дана желимо да разговарамо о ономе што долази: о плану, о напретку, о приоритетима које ви видите као најважније за нашу земљу. Тог дана организујемо сусрет људи који воле нашу отаџбину и који желе да заједно градимо будућност Србије. Хвала вам на свему што сте до сада учинили. Верујем у вас, верујем у нашу земљу, верујем у нашу Србију. Живела Србија!
24 седам

