Група грађана, симпатизера и активиста СНС кренула је данас пешице из Аранђеловца ка Београду како би присуствовали скупу “Србија једна породица“ који ће бити одржан 27. јуна на платоу испред Дома Народне скупштине.
Они носе заставе Србије и заставе СНС и скандирају “Ацо Србине“ у знак подршке председнику Србије Александру Вучићу. Грађани који су кренули пешке из Аранђеловца кажу да ће проћи кроз Лазаревац и да ће пешачењем до Београда показати колико је Србија сложна и јединствена и да ће Србија да победи политиком СНС и председника Александра Вучића.
Наводе да се залажу за сарадњу, мир, политику очувања безбедности, економског развоја и да ће победити пристојна Србија. Јутрос је и из Петроварадина група грађана, симпатизера и активиста СНС кренула пешице ка Београду како би присуствовали скупу “Србија једна породица“. Скуп „Србија једна породица“ биће одржан 27. јуна на платоу испред Дома Народне скупштине, а на њему ће, како је најављено, бити представљени планови и програм за будућност Србије.
На скуп је позвао председник Србије Александар Вучић, као и председница Скупштине Ана Брнабић, председник Владе проф. др Ђуро Мацут, министар финансија Синиша Мали и председник Српске напредне странке Милош Вучевић.
24седам

