Од данас крећу пријаве за Летњу школу роботике у Градском културном центру.
Настава ће се одвијати у три узрасне групе: најмлађи и старији основци као и група за средњошколце. Осим програмирања у програмима Пајтон и Скреч, и рада са М-БОТ 1 и М-БОТ 2 роботима и Мицро бит уређајима, полазници ће имати прилику да посматрају процес и да сами ураде на 3Д штампачима као и да уче управљање школским дроном.
За старије узрасте, обезбеђена је обука у Ц++ програмима.
Школа је бесплатна за све полазнике, а осим пријаве путем QР кода, заинтересовани могу то урадити и путем линка најкасније до 1.јула:
https://forms.gle/dQ5TQNCJmVorHSRy8
Огласна табла

