ОГЛАСНА ТАБЛА
СРБИЈА ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Министарство здравља: Проглашен крај епидемије ковида 19 у Србији

Министарство здравља донело је наредбу о проглашењу престанка епидемије заразне болести ковид 19 (ЦОВИД-19).

Како је објављено у новом Службеном гласнику објављеном 14. фебруара, ова наредба ступа на снагу даном објављивања у том документу.

„Проглашава се престанак епидемије заразне болести COVID-19, епидемије од већег епидемиолошког значаја – за територију Републике Србије“, пише у објављеној наредби коју је потписао министар здравља Златибор Лончар 7. фебруара.

У Србији је први случај корона вируса потврђен 6. марта 2020. у Бачкој Тополи, а 15. марта 2020. на предлог председника Александра Вучића, проглашено је ванредно стање на територији целе земље.

Народна скупштина Републике Србије укинула је ванредно стање 6.маја 2020.

Златибор прес

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Летња сезона на Торнику почиње у суботу 27. јуна

Ana

„Чигота“ има национални значај и сви заједно морамо радити на њеној будућности“, поручио премијер Ђуро Мацут

Ana

У току је реконструкција Бањичке улице: У оквиру ЛИД пројекта реконструишу се још четири улице (видео)

Ana

Покренута акција за помоћ породици Ланговић из Бабина

Ana

Величанствене слике из срца Србије: Овако изгледа модерна деоница Моравског коридора која се у петак пушта у саобраћај – пут који ће спојити преко пола милиона људи (фото)

Ana

Академија струковних студија Западна Србија-Одсек Ужице уписује 353 студента на седам студијских програма

Ana

Грчком харају лопови, Срби међу најугроженијима: Кофери нестају из аутомобила у секунди методом „тихог обијања“ (фото)

Ana

До 25. јуна пријаве за упис на Педагошки факултет у Ужицу: Места има за 200 студената

Ana

Усвојене све тачке дневног реда 18. седнице Скупштине града Ужица

Ana