ОГЛАСНА ТАБЛА
УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Нови надземни контејнери на више локација у граду

ЈКП  „Биоктош“ наставља са унапређењем система управљања отпадом у граду. Постављени су нови надземни контејнери у улицама Трг Светог Саве и Николе Пашића.

Из ЈКП „Биоктош“ апелују на суграђане да отпад одлажу савесно и у складу са наменом контејнера, како би град остао чист и уређен.

Извор: Огласна табла

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Наредбом Градског већа забрањено заливање башти и пољопривредних површина водом за пиће

Ana

Колапс у најави, возачи спремите се: Десет дана ван функције петља Прељина – спајају се Моравски коридор и Милош Велики

Ana

„Остављам срце у борби и дајем свој максимум у сваком тренутку“: Андреј Веланац говори за ОТ уочи великог ММА спектакла на Златибору

Ana

Најбоља међу најбољима: Марија Минић ђак генерације ОШ „Нада Матић“

Ana

У понедељак почиње овера бесплатних легитимација за кориснике јавног градског и приградског превоза

Ana

Данас свеже и ветровито, температура до 24 степена

Marija

Здружена показна вежба „Велики парк 2026“ показала спремност да се адекватно реагује у случају ванредне ситуације (фото)

Ana

Одржана манифестација Кикини дани: Додељене награде „Цвет једнакости“ (фото)

Ana

Око два километра новог асфалта у Дубоком

Ana