Бранко Поповић члан Градског већа, обишао је радове на изградњи реплике виле Михаила Миловановића у Рибашевини.

-Завршени су радови на изради фасаде објекта и у наредним данима биће постављена столарија, чиме се завршава спољашњи део објекта. Део унутрашњих радова је урађен, а оно што је такође важно и што ће се радити у наредном периоду јесте прикључење на електро и водоводну межу. Такође, требало би да се уради и приступна саобраћајница, као и партерно уређење“, нагласио је Поповић.
Према његовим речима, када се све заврши а према очекивањима, требало би до краја године ово ће бити место које ће оплеменити не само град већ и Рибашевину.

„Ја позивам све наше уметнике да се укључе, јер ово ће бити кућа у којој ћемо се сви сабирати.Овде ће се сигурно одржавати бројне уметничке колоније и изложбе а међу њима најзначајнија она посвећена Михаилу Миловановићу, коју смо покренули прошле године. Биће то простор какав град до сада није имао, а Михаило Миловановић је то заслужио“, закључио је Поповић.

