Председник је тражио седам дана да погледа документацију, па обећао да ће примити делегацију на разговор где ће им дати одговор.
Председник Србије Александар Вучић изашао је данас пред демонстранте испред Председништва, где је разговарао са њиховим представником.
– Изашао сам пред демонстранте који су дошли да протестују испред председништва Србије и разговарао са њима. Део радника ГСП-а ме је дочекао звиждуцима, а ја сам био срећан што сам, ипак, могао да разговарам са њима.
Примио сам њихове захтеве и заједно са надлежнима из града припремићемо одговор у року од седам дана. И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме – написао је председник на инстаграму.

