ОГЛАСНА ТАБЛА
ВЕСТИ ИЗ ОКРУГА ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Пијана возила пежо по Пријепољу па „надувала” преко два промила

Пријепоље – Саобраћајна полицијиа у Пријепољу искључила је из саобраћаја двадесетосмогодишњу жену која је у овом граду управљала аутомобилом марке „пежо“ са 2,02 промила алкохола у организму.

„Одређено јој је задржавање и против ње ће бити поднета прекршајна пријава због насилничке вожње”, потврдјено је у Полицијској управи у овом граду.

Апелујемо на возаче да не управљају возилом под дејством алкохола, као и да поштују све саобраћајне прописе, јер на тај начин чувају свој и животе других учесника у саобраћају.

 

Извор: ГЗС/РИНА

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Дрон шоу испред Скупштине: Србија једна породица (видео)

Ana

Нове цене горива у Србији: Ево колико ћемо плаћати бензин и дизел у наредних 7 дана

Ana

Важан апел МУПА-а! Кључна правила за безбедно лето, родитељи да обрате посебну пажњу (видео)

Ana

Историјски дан за Србију! Вучић на отварању деонице ауто-пута Адрани–Прељина

Ana

Почетак летње сезоне на Златибору у знаку Сајма пољопривреде и гастро туризма

Ana

Ексклузивно откривамо! Програм и сатница сутрашњег великог скупа у Београду: Богат дечији програм, роботи и наступ највећих српских звезда

Ana

Да ли се на Видовдан пости: Недоумица која мучи многе вернике – ево како да на прави начин одате почаст косовским јунацима

Ana

Златарфест открио програм, стиже Џејла Рамовић

Ana

Кружни ток у центру Чајетине – пројекат будуће реконструкције

Ana