ОГЛАСНА ТАБЛА
ВЕСТИ ИЗ ОКРУГА ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Пијана возила пежо по Пријепољу па „надувала” преко два промила

Пријепоље – Саобраћајна полицијиа у Пријепољу искључила је из саобраћаја двадесетосмогодишњу жену која је у овом граду управљала аутомобилом марке „пежо“ са 2,02 промила алкохола у организму.

„Одређено јој је задржавање и против ње ће бити поднета прекршајна пријава због насилничке вожње”, потврдјено је у Полицијској управи у овом граду.

Апелујемо на возаче да не управљају возилом под дејством алкохола, као и да поштују све саобраћајне прописе, јер на тај начин чувају свој и животе других учесника у саобраћају.

 

Извор: ГЗС/РИНА

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Због асфалтирања Бањичка улица биће затворена за саобраћај у петак 26. јуна од 5 до 12 часова

Ana

Више од 100 кајакаша на Дрини: Одржано првенство Србије и Меморијални спуст „Раде Веизовић“

Ana

Објављен распоред такмичења за 61. МОСИ у Бајиној Башти

Ana

Вучић сутра на отварању: Деоница Адрани–Прељина званично се пушта у саобраћај!

Ana

Ова саобраћајница биће потпуно затворена у недељу: Изводе се радови на путу Ариље – Прилике, возачи опрез

Ana

Ухапшен осумњичени за недозвољену трговину: Пронађено 2,5 тона меса без доказа о пореклу

Ana

Важан дан за српску војску: На Видовдан приказ нових и модернизованих средстава на аеродрому Батајница

Ana

Скупштина усвојила Закон о пресађивању органа: Ево како ће нова правила утицати на пацијенте

Ana

Изводе се радови у тунелу Муњино брдo: Возачима се саветује опрез

Ana