Пријепоље – Саобраћајна полицијиа у Пријепољу искључила је из саобраћаја двадесетосмогодишњу жену која је у овом граду управљала аутомобилом марке „пежо“ са 2,02 промила алкохола у организму.
„Одређено јој је задржавање и против ње ће бити поднета прекршајна пријава због насилничке вожње”, потврдјено је у Полицијској управи у овом граду.
Апелујемо на возаче да не управљају возилом под дејством алкохола, као и да поштују све саобраћајне прописе, јер на тај начин чувају свој и животе других учесника у саобраћају.
Извор: ГЗС/РИНА

