ОГЛАСНА ТАБЛА
ЗЛАТИБОРСКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Деца отрована на екскурзији на Златибору у добром стању

Ученици Основне школе „Јован Ристић“ из Борче, који су се отровали на екскурзији на Златибору и који су пребачени на Институт за мајку и дете су доброг општег стања.

Професор Радоје Симић, директор Института за мајку и дете, рекао је за РТС да ће вероватно свих седморо ђака данас бити отпуштени из болнице.

Како су раније пренели београдски медији, осмаци су се отровали пилетином последњег дана екскурзије.

Из школе су упутили захтев Заводу за јавно здравље како би се извршио преглед хране и просторија у којима су боравили ученици.

Иначе, из школе „Јован Ристић“ су навели да је до тог тренутка тродневна екскурзија протекла према плану и програму, као и да је тегобе од 113 ђака и пет наставника, имало 20 ученика и један наставник. О њима је, до доласка у Београд, бринула лекарка задужена за овај излет.

РТС

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Због асфалтирања Бањичка улица биће затворена за саобраћај у петак 26. јуна од 5 до 12 часова

Ana

Објављен распоред такмичења за 61. МОСИ у Бајиној Башти

Ana

Вучић сутра на отварању: Деоница Адрани–Прељина званично се пушта у саобраћај!

Ana

Ова саобраћајница биће потпуно затворена у недељу: Изводе се радови на путу Ариље – Прилике, возачи опрез

Ana

Ухапшен осумњичени за недозвољену трговину: Пронађено 2,5 тона меса без доказа о пореклу

Ana

Важан дан за српску војску: На Видовдан приказ нових и модернизованих средстава на аеродрому Батајница

Ana

Скупштина усвојила Закон о пресађивању органа: Ево како ће нова правила утицати на пацијенте

Ana

Изводе се радови у тунелу Муњино брдo: Возачима се саветује опрез

Ana

До 16. јула у Градској галерији отворена изложба „Утопија уметничке колоније Ечка у друштву дистопије”

Ana