Нова деоница Моравског коридора, од петље Адрани код Краљева до петље Прељина код Чачка, биће свечано пуштена у саобраћај данас у 17.00 часова, а председник Србије Александар Вучић поделио је снимак те деонице.
Ова поддеоница Сектора 3, дуга 28,71 километар, директно спаја Краљево са ауто-путем „Милош Велики“ у Прељини. Тиме се драстично скраћује време путовања између два велика привредна центра и омогућава бржи и безбеднији саобраћај за више од пола милиона грађана централне Србије.
„Заједно градимо будућност! Поносан на Србију и њене грађане!“, поручио је председник на Инстаграму!
View this post on Instagram
Вечерње новости

