ОГЛАСНА ТАБЛА
УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Ужице: Крао по болници?

Припадници МУП-а у Ужицу поднеће кривичну пријаву надлежном тужилаштву у овом граду против тридесетшестогодишњег мушкарца из Прибоја.

Како наводе, постији основ сумње да је извршио три тешке крађе, као и кривично дело фалсификовање и злоупотреба платне картице.

Он се сумњичи да је , током октобра и новембра прошле године, у једној лекарској соби у Општој болници Ужице, обио ормариће и из торби лекара украо новчанике са новцем, личним документима и банковним картицама.

Такође је, како се сумња, на банкомату у Ужицу, са једне картице подигао 50.000 динара.

Б92

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Објављен распоред такмичења за 61. МОСИ у Бајиној Башти

Ana

Вучић сутра на отварању: Деоница Адрани–Прељина званично се пушта у саобраћај!

Ana

Ова саобраћајница биће потпуно затворена у недељу: Изводе се радови на путу Ариље – Прилике, возачи опрез

Ana

Ухапшен осумњичени за недозвољену трговину: Пронађено 2,5 тона меса без доказа о пореклу

Ana

Важан дан за српску војску: На Видовдан приказ нових и модернизованих средстава на аеродрому Батајница

Ana

Скупштина усвојила Закон о пресађивању органа: Ево како ће нова правила утицати на пацијенте

Ana

Изводе се радови у тунелу Муњино брдo: Возачима се саветује опрез

Ana

До 16. јула у Градској галерији отворена изложба „Утопија уметничке колоније Ечка у друштву дистопије”

Ana

Андреј Веланац први пут се бори пред својим суграђанима: ММА спектакл са хуманитарним карактером

Ana