
Студенти Педагошког факултета, Академијa струковних студија – одсек Ужице, као и ужички гимназијалци, данас од 15.30 на Градском тргу организју протест како би указали на значај очувања интегритета образовног система и заштите права просветних радника да се боре за боље услове рада. С обзиром на важност ове иницијативе, позивамо вас да пратите догађај и допринесете ширењу информације о овом важном друштвеном питању.

„Позивамо све грађане да нам се придруже у овој борби и својим присуством подрже просветне раднике. Шетња ће почети у 16 часова, а ваш долазак ће бити кључан како бисмо заједно послали снажну поруку подршке. Захваљујемо се на вашој подршци у преношењу овог важног догађаја и молимо вас да својим извештавањем допринесете подизању свести о овом друштвеном питању.“
Срдачно, Организатори протеста „Бирај част, а не час“


