
Мушкарац К.Р. који је отео полицајки пиштољ у центру Косјерића и покушао да изврши самоубиство, преминуо је након пријема у ужичку болницу.
“Пацијент је примљен у јако тешком стању. Покушали смо да га спасимо, али спаса није било” саопштили су у Здравственом центру у Ужицу.
Један мештанин Косјерића је изјавио да је мушкарац из села Тубићи пришао полицајки, отео јој пиштољ и у центру града пуцао себи у главу.
Извор: РИНА


